| Hames a întrebat:

SALUT TPU!
Mi s-a zgâriat telefonul pe spate și nu știu ce sa-i fac. Cred ca este o zgârietură fina, deoarece doar dacă stau cu telefonul in lumina și intr-o anumită poziție pot sa o văd... Menționez ca spatele este din sticla!
Dacă știe cineva o soluție care merge va rog sa ma ajutați... dacă îl duc la service mi-l poate repara, dacă da cât o sa ma coste?
Mulțumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| MihaiPavel21 a răspuns:

Salut!

Dacă tu spui că are o zgârietură fină care nici nu se observă, nu ai de ce să te duci la service să-i schimbi sticla.Dar dacă tu vrei să arate impecabil telefonul tău te poți duce la service iar prețul variază de la un telefon la altul.
Eu îți recomand să stai cu el așa pentru că nu are cine știe ce zgârietură, dar e alegerea ta.

Baftă!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără-i o husa.

| Goete a răspuns:

Pui o husa

| ungandfr a răspuns:

Ce necazuru au unii...