| LikePro a întrebat:

Pe LG T500 se pot urmari videoclipuri pe youtube? Ca mie nu imi merge si daca merge imi puteti spune cum se instaleaza ceva sau ce pot face. Dau Funda la cel care ma ajuta.

1 răspuns:
| CMaria21 a răspuns:

Nu prea poti, iti trebuie flash player special pentru LG T500, numai cele android pot intra pe youtube si viziona orice video-clip...Mai e o cale poti lua navigatoru de la Cosmote, intra pe site-ul oficial de la cosmote de pe mobil si descarci aplicatia poti vede videoclipuri pe youtube dar fara sunet din pacate.

o zi buna