| lavinialazar9 a întrebat:

recent mi-am achizitionat un telefon s10e si as dori sa-i cumpar folie de protectie sau carcasa, ceva care sa ii pastreze telefonului finetea, dar sa il protejeze asupra socurilor in special. Pana acum am tinut husă tip carte dar mi se pare deja prea groasa..as vrea sa-mi pun folie de protectie, poate de sticla, fata-spate, dar nu stiu care ar fi cea mai potrivita antisoc, nu as vrea sa ma trezesc cu telefonul spart la prima cazatura chiar daca are folie pe el...
Am auzit ca nu e ok sa pui sticla peste sticla (pe spate) si ca ar fi ok o carcasa tip carbon pe spate si pe fata folie de sticla...
Insa nu stiu ce sa cred.
Ceva pareri? + Daca se poate vreo recomandare de firma anume.
Am auzit pareri pro si contra despre Alien surface sau despre sticla smart protection.
Ce ar fi mai ok?
Multumesc frumos, ofer funda

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Du-tea o clinică gsm cu telefonul iar cei de acolo îți vor spune ce tip de folie se potrivește.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parerea mea: http://bit.ly/30rlkBX si http://bit.ly/30mMNEP