| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Samsung galaxy S5 sau Samsung galaxy note 4? Care merita banii? Multumesc!

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Http://versus.com/es/samsung-galaxy-note-4-vs-samsung-galaxy-s5
s5 iese castigator in comparative. insa note 4 e de asemenea impecabil. totul depinde de gusturi.

| darrio2007 a răspuns:

Note 4.

| FFG454 a răspuns:

Note 4 are functii mai noi, e mai nou, camera mai buna, dar mai scump decat galaxy s5. eu as alege note 4

| NickPop a răspuns:

Din perspectiva mea Samsung galaxy note 4 intrece Samsung galaxy s5.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0455vx.php

Toate cele bune.