| WarHammer02 a întrebat:

Stie cineva daca iti trebuie studii mai avansate in afara de bac pentru a te angaja la Flanco, Domo sau Telekom, Vodafone. Trebuie cursuri sa fii reprezentant sau poti cu diploma de bac?! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Diploma de bac si o buna prima impresie! cam atat! o facultate nu te-ar impiedica, chiar deloc! mai mult de atat, ai disponibilitatea de a te angaja in mai multe locuri sau cine-o stie, a fi promovat intr-o functie inalta dintr-o companie importanta, ca de exemplu cele alese de tine. funda pentru raspuns? succes oricum!