| Doctorfishadi a întrebat:

Cum ma pot angaja la romtelecom /Vodafone relatii cu clientii si ce studii imi trebuie? Cat ai salariul la ei?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mai bine te angajezi gunoier. In mod normal la rc se cere liceul si sa accepti salariul de cacao care ti se ofera. Vreo 1000-1200 RON maxim.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Tu te referi la call-center sa inteleg. Ai nevoie de diploma de bacalaureat iar cei care se ocupa de Vodafone sunt cei de la ManPower care isi anunta posturile libere pe site-uri gen bestjobs, e-jobs. Salariul depinde de program 4-6-8 ore, poate incepe de la 500 ron pana la 1200 ron + bonusuri.

| Doctorfishadi explică (pentru AllinaDaniella):

Conteaza nota de la bac?

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Nici gand. Oricum vei da niste teste.