| spy99 a întrebat:

va rog eu mult sa ma ajutati si pe mine am un Allview h2 qubo si azi de dimineata cand l-am scos de la incarcat era oprit. cand am incercat sa-l pornesc ramane blocat la sigla cu 'Allview'
imi puteti spune de unde sa fac rost de alt room sau alta solutii pentru al repara

dau funda si vot happy

2 răspunsuri:
| KiLLeR04 a răspuns:

Simplu,incearca sa ii scoti bateria si ma asteapta putin dupa care o bagi iar, daca nici asa nu merge baga la loc incarcatorul si porneste-l cu incarcatorul bagat in el... daca nici asa nu merge du-l la reparat.

| DelphhiN a răspuns:

Daca nu incearca sa i dai un factory data reset. butonul de deblocat si tasta in jos...dua care factory data reset...dar ai grija ca trebuie apasate imediat dupa ce deschizi telefonul (inainte de sigla Allview).si vezi ca se sterge tot din memoria telefonului, asa ca daca ai contacte salvate in elefon nu ti recomand