| SmartyPants a întrebat:

Vara asta mi-am cumparat un Note3 si am vazut ca recent s-a lansat si Note4, despre asta nu zic decat ca ma bucur ca nu l-am asteptat. Am inteles ca vine cu Android 4.4.4, si as vrea sa stiu daca atunci cand va fi in magazine voi putea sa fac si eu update, am inteles ca la S5 se va putea.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

AI rabdare. Crezi ca ia foc pamantul si nu prinzi tu 4.4? Mai bine te-ar interesa de android 5.0(L) decat de 4.4.4.

2 răspunsuri:
| TeoFcog a răspuns:

Da eu am s4 si imi trimit astia actualizari cand apar, trebuie sa astepti pana cand va aparea actualizarea, iti vor da ei mesajwinking

| MaxKiller911 a răspuns:

Asteapta pana cand iti vor da ei notificare cu actualizarea. Daca nu, am inteles ca poti face update la software manual prin Kies. thinking