| Porcozaur a întrebat:

As vrea sa dau update androidului meu de la 4.4.4 la 5.0.2. Am un Sony xperia z si am cautat pe youtube metode si am gasit destule, insa nu am mai incercat si nu stiu ce se poate intampla daca nu reusesc. A mai incercat cineva sa bage de pe calculator pe telefon android? Ce sa-ar putea intampla daca nu reusesc?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca ti-a aparut updatarea, ceea ce ma indoiesc ( din cate stiu la xperia Z nu apare updatare lollipop ) nu se va intampla nimic. Daca vrei sa-i faci root, la fel, mare lucru nu se va intampla, urmareste cu atentie pasii din tutorialele pe care le-ai gasit. N-ai cum sa gresesti. Bafta!

| Porcozaur explică (pentru Ineys):

Mersi mult! Credeam ca pot sa raman fara android! laughing

1 răspuns: