| JockerStoica a întrebat:

Vreau sa cumpar o Tableta Vonino Spirit S si din cate am vazut nu mai este in stoc niciunde. Asa ca m-am Gandit sa cumpar o tableta vonino spirit s resigilata deja de la eMAG.

Ce parere aveti merita sa cumpar o tableta resigilata? scrie ca prezinta zgarieturi fine pe suprafetele lucioase si nimic mai mult.

FUNDA ASTEPT PARERI!

2 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Da,eu zic ca merita aceea tableta.
Dar totusi zic ca nu este mai buna decat Samsung

| Zoey112 a răspuns:

Nu prea merita sa iei resigilata fiindca cine stie ce so intamplat cu ea dar tiam gasit un site cu 3 oferte pentru aceasta tableta:
http://www.price.ro/preturi_vonino_spirit_s_718135.htm