| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Salutare TPU, caut sa imi cumpar un adaptor wireless de pe Emag (ASUS USB-AC68). Emag a dat spre vanzare direct de catre acestia acest adaptor la 309 lei, acum nu mai poate fi gasit pe site (doar daca vrei sa il cumperi de la partenerii cu 400/500lei), idea este ca eu il vad si la resigilate la 279 dar este si cu descrierea "Produs cu urme fine de utilizare, ambalaj in stare buna, zgarieturi superficiale pe suprafetele lucioase" si vreau sa stiu daca merita sa il comand acum sau sa mai astept sa vad poate apare în stoc iar

https://www.emag.ro/......DNTD07BBM/

Multumesc foarte mult

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Merita sa il comanzi. Doua zgarieturi nu ii scad functionalitata si resigilatele au acelasi statut la garantie, deci daca ai probleme cu el se pot rezolva.