| Tibbi a întrebat:

vreau sa cumpar un Samsung galaxy S de la cineva, cum imi dau seama daca e replica? dau funda, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Salutare sunt mai multe probe pe care leai putea face de ex : ai putea tasta sa afli codul imei *#06# dupa ce il vezi afisat te uiti sub baterie sa vezi daca e la fel ca acolo, unele copii sunt mai usoare decat originalul, camera la copii nu fac pe cata rezolutie ar trebui sa aiba, vezi daca in are se comporta bine daca merge bine touchul. funda

3 răspunsuri:
| GFStep a răspuns:

Nu exista replica pentru Galaxy S. Daca vrei sa fii sigur tastezi *#*#4636#*#*. Funda.

| GFStep a răspuns:

Nu exista replica pentru galaxy s, daca vrei sa fii sigur tastezi *#*#4636#*#*

| davidtm a răspuns:

Are camera foarte naspa, merge mai greu touch, la pornire arata welcome sau altceva decat la original.