| AbcDaBcDe a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon de pe cel mai exact Lenovo a536 la 593 lei. Intrebarea este platesc si transportul, eu sunt din jud OLT? Pe site scrie asa :

- in Bucuresti :
- livrarea se poate face la adresa aleasa de dumneavoastra gratuit (pentru comenzile mai mari de 99 ron in limita a 4 kg). Livrarile se pot efectua pana la ora 21.00 de luni pana vineri in aceeasi zi in care ati facut comanda sau a doua zi. Pentru comenzile mai mici de 99 ron taxa de trasport este de 15 ron (in limita a 4 kg).
sau

- produsele se pot ridica de la sediul nostru dupa o comanda prealabila online si dupa confirmarea comenzii la ora indicata de reprezentantul de vanzari. Comenzile confirmate de operatorii nostri pana in ora 14.00 pot fi ridicate in aceeasi zi in intervalul 18.00 - 19.30 sau a doua zi incepand cu ora 10.00

- in Tara:

- ai TRANSPORT GRATUIT in TOATA TARA pentru orice comanda mai mare de 299 ron in limita a 4 kg in aria de acoperire Fan Courier ce poate fi consultata aici. Kilogramele in plus vor fi taxate cu 1 ron/kg

- livrarea se face prin intermediul unei firme de curierat rapid. [vezi aria de acoperire] , costul transportului fiind de 15 ron pentru coletele de pana la 4 kilograme, fiecare kilogram in plus taxandu-se cu 1 ron/kg. Taxa de transport include si asigurarea coletelor. Comanda ajunge la dvs in urmatoarea zi, din momentul in care comanda a fost confirma

Răspuns Câştigător
| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Transportul este gratuit uite aici http://ttap.co/1td68kE

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Pai crezi ca telefonul depaseste 4 kilograme?laughing daca acolo scrie ca la comezi mai mari de 3 milioane il primesti moca asa e

| costin517 a răspuns:

Vezi ca daca platesti ramburs s-ar putea sa platesti si un fel de transport