| darts01 a întrebat:

Vreau sa imi recomandati un telefon care sa coste 1500-2000 de lei la liber si care sa fie rezistent, sa aiba camera buna atat pe fata cat si pe spate si care sa fie putin mai bun decat s4.

6 răspunsuri:
| Quiin a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DF7LLMBBM/ Eu am un HTC si e foarte bun nu am avut nici o problema cu el.

| AliGab a răspuns:

Nu stiu in comparatie cu S4, insa eu am Sony Xperia ZR si sunt foarte multumita de el.
poti folosi site-ul http://www.gsmarena.com/compare.php3 pentru a compara specificatiile a doua telefoane, printre care si S4

| Chipset a răspuns:

Lg G3, S5, HTC One M8, Poate un Lumia 1020 Sau 930.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Lg g3 sau Htc m8 sau Nexus 5 sau Sony z2 sau Htc desire eye, dar eu zis să alegi între G3 și Nexus 5

| AlissBrie a răspuns:

Eu am s4 si sunt chiar foarte multumita de el la absolut toate aspectele! Ia-ti un urmatorul model, s5.