| Vrincianu_Vlad_1990 a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul si am gasit unul accesibil. Este vorba despre un Samsung Galaxy Note 3 LTE... singura diferenta este ca e model japonez si as vrea sa stiu cum sunt telefoanele japoneze. Mai bune mai, rele si ce diferente mai sunt. Multumesc. FUNDA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte știu eu, telefoanele chineze și japoneze sunt replici, adică... nu sunt bune de nimic. Hai sa zicem ca sunt niste fake-uri. Replicile sunt bune doar la aspect. Deci, dacă la Galaxy Note 3 prețul e de vreo 700, 1500 lei, e din start replica. Eu ți.as sugera sa.ți iei un S4 (doar ca se descarca bateria repede dacă ai multe aplicatii, în rest e super ok) sau un Galaxy Grand 2.
Funda?

| notefree a răspuns:

Ar fi doua variante
1 O imitație
2 Sa fie blocat in ceva rețea japoneza