| oanaoana63 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? vreau sa imi schimb telefonul si chiar nu stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy s6, Samsung galaxy note 4, iphone 6 plus...

Răspuns Câştigător
| Celmaitareanonim a răspuns:

Daca ai avut Samsung si stii ca a facut figuri, incearca un iphone. eu am acelasi iphone de 4 ani si merge perfect. nu am avut nicio problema cu el. daca tot vrei un iphone ti-as propune sa iti iei 6 simplu, nu 6 plus pentru ca e prea mare si de la un timp o sa fie incomod pentru tine. happy

| anonsiam a răspuns (pentru Celmaitareanonim):

Eu am 6 plus si m-am saturat de gurile rele care tot spun ca e prea mare si tot felul de prostii despre iphone 6 plus. Este genial si crede-ma ca nu te incomodeaza deloc. ^^.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| Ghita_Andrei_1976 a răspuns:

Îți recomand Samsung galaxy S6

| oanaoana63 explică (pentru Ghita_Andrei_1976):

Sincer eu am acum un Samsung galaxy s4 si mie una imi este frica sa mai optez pentru Samsung am avut foarte multe probleme cu el pe parcursul a unui an jumate...din primele lui de la cumparare

| oanaoana63 explică (pentru oanaoana63):

Si acum chiar stau si ma gandesc daca fac bine daca aleg Samsung

| Koalamrr a răspuns:

S6 desigur
eu am s5 și e f Bun f f Bun
așa ca s6 e și mai bun mai ales ca are un design super
iphone e prea mic și mie unul nu îmi place
iar note 4 e prea mareeee

| Dienuta23 a răspuns:

Galaxi note 4