| ElDiáblo888 a întrebat:

Vreau să-mi iau un Samsung Galaxy Grand 2, cine are sau avut poate să-mi spună cum face poze, cu se mișcă în jocuri și cam cat îi ține bateria?

Răspuns Câştigător
| zeBraJaM a răspuns:

Poze : binisor
Jocuri : wow..chiar bine.
Baterie : cu internet, muzica, jocuri ( incontinuu) te tine cred ca vreo 5 ore.
astept funda laughing

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Face poze bune: ca sa nu le faca tremurate, se poate seta sa faca pozele la atingere pe ecran si ies mai clare (daca se apasa butonul de facut poze - le face instantaneu, deci face poza chiar atunci cand telefonul se scutura ca l-ai atins pe ecran si daca lumina nu e buna exista riscul ca poza sa fie putin miscata - in schimb, daca face poza la atingere pe ecran, intai focalizeaza in puncul de atingere si dupa aceea face poza si iese clar - e valabil pentru toate telefoanele).
Bateria e buna, tine in asteptare 1 saptamana cu wifi pornit, iar la o utilizare nu prea intensa, tine 1-2 zile.