| AtlantisMe a întrebat:

Cine are Samsung Galaxy Gio sa imi spuna cum i se pare si cat il tine bateria?

5 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Eu am big grin. Sunt multumit de el si pot spune ca daca il folosesc constant ma tine 2-3 zile(vorbit, muzica, mess, youtube, net). In stand by fara sa faci mai nimic cu el te tine mai mult de o saptamana, iar folosindu-l intruna cateva orewinking. Dar in orice caz mi se pare un telefon bun la banii care costa din toate punctele de vedeere!winking

| blackbuttefly a răspuns:

Pai daca umblii pe el ti se consuma cam intr-o zibig grin daca nu umblii te tine cam 2-3 zile. :*

| blackbuttefly a răspuns:

Pai daca umblii pe el ti se consuma cam intr-o zibig grin daca nu umblii te tine cam 2-3 zile. :*funda?straight facesadpuppy dog eyes

| Cosmin4Fan a răspuns:

Am eu si este foarte bun si bateria tine cam 9 ore.

| Drake7 a răspuns:

Salut. Detin un telefon Samsung Galaxy Gio si unul Samsung Galaxy Fit. Pot spune ca amandoua sunt la fel de bune. Dar din punctul meu de vedere Fit se comporta mai bine avand un display mai mare fata de Gio + o camera de 5MP. Aplicatile merg bine pe ambele telefoane. Bateria daca nu il soliciti foarte mult te poate tine pana la 7-8 zile. Solicitand-ul te tine cam 4-5 zile. Eu unul am Wireless-ul pornit non-stop, si sunt multumit. Sper ca te-am lamurit daca mai ai ceva intrebari eu iti raspund cu placere.