| Marian1234567891011 a întrebat:

Vreau sa stiu cum imi pot pune o melodie ca ton de apel din melodii pe Sony Xperia E, pentru ca am incercat si nu gasesc unde sa dau. Daca aveti un raspuns corect dau funda!

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Eu iti spun cum fac pe un Sony xperia v, daca se potriveste e ok
intri la walkman (daca ai Sony xperia probabil acolo ai melodiile)
in zona unde ai lista cu piesele ti apasat pe piesa si iti apare o list, iar printre optiuni este si "setare ca ton de apel"(apesi acolo) si gata

1 răspuns:
| 8mariastar a răspuns:

Pai descarci melodia o bagi in telefon si dupa aia inainte de a porni melodia ti apasat pe ea daca e tuch si daca nu e dai clic stanga si dai pe foloseste ca si dai acolo apare ton de apel...