| DanyReyMisteryo619 a întrebat:

vreau sa stiu si eu, cum pot pune parola pe mesaje si galerie la Nokia E72 si la Samsung Galaxy Fit, dau funda celui care imi raspunde corect, multumesc!

2 răspunsuri:
| manuelgw a răspuns:

Salut
La niciunul din telefoane nu poti pune parola doar pe galerie si mesaje poti pune parola pe tot telefonulwinking

| GabrielaIoana a răspuns:

Incearca sa intri la setari-securitate-blocare confidentialiate(ceva de genu trebuie sa scrie). Daca nu apare inseamna ca nu poti pune parola decat pe tot telefonul cum spune manuelgw.