| lavinius12345 a întrebat:

Salut tuturor!
As vrea sa imi activez o optiune de internet pe mobil.
Eu am un telefon 4G.
Pe site-ul celor de la Telekom (retea in care sunt ) am gasit o optiune cu 3 EUR/luna dar imi specifica doar ca o sa am viteze maxime 150 Mbs download si 50 Mbs upload.
Asta inseamna ca o sa am internet nelimitat?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Vise frumoase, nu e nelimitat! Trebuie sa scrie si limita de trafic sau e o optiune iti da doar acces la 4G pentru traficul deja existent in abonament/optiune, nicidecum internet nelimitat prin 4G.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează denumirea EXACTĂ a opţiunii respective sau pune un link!
Ori vrei să GHICIM despre ce este vorba?

Toate cele bune.

| lavinius12345 explică:

Dar optiunea aceea cu 3 euro web'm walk su ceva de genu, aia e nelimitata nu-i asa?