| b06dan1x7 a întrebat:

Salut tuturor. de ce Dumnezeu, HTC legendul meu face nebunii? dupa ce I-am spart display-ul si touch-ul, am cumparat piese noi si originale, le-am montat intr-un service autorizat dar cand ma joc pe telefon apare o linie alba jos de tot si niste dungi cu albastru inchis de sus in jos? ce are? are virusi in soft, mi s-a dus softul la el, display-ul nu are cum sa fie stricar ca e nou si original, ce trebuie sa ii fac?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Suspectez, totuşi, probleme cu display-ul...

Aş zice să mergi la service-ul care ţi-a montat piesele, ar TREBUI să ai garanţie cel puţin 3-6 luni.