| JellyBean a întrebat:

Vreau sa fac abonament la cosmote la un telefon mai precis smart l cu telefonul Huawei vision cu abonament lunar de 28 euro

Si vreau sa va intreb daca se poate modifica sa-l fac cu 10 euro lunar.
Dau FUNDA RASPUNSULUI

Răspuns Câştigător
| spi a răspuns:

Da..doar ca te vor pune sa platesti mai mult pentru telfon..de exemplu daca telefonul cu abonament de 28 euro costa 100 ron sa il faci cu 10 euro lunar va costa 500 ron..asa e..nu stiu sa iti zic pretul exact care este dar intreaba. oricum poti.

1 răspuns:
| Mihaii24 a răspuns:

Da poti sa modifici abonamentul. Dar nu inainte sa faci 1 an de stat pe abonamentul de 28. Dupa un an de zile il poti schimba. big grin Sper ca te-am ajutat. Bafta!