| JellyBean a întrebat:

Vreau sa fac abonament la cosmote la un telefon mai precis smart l cu telefonul Huawei vision cu abonament lunar de 28 euro

Si vreau sa va intreb daca se poate modifica sa-l fac cu 10 euro lunar.

Dau FUNDA RASPUNSULUI

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Dar ai sa platesti mai mult atunci cand cumperi telefonul.

| NecroIonutz a răspuns:

Daca il modifici la 10 euro pe luna, creste pretul telefonului la cumparare. Abonamentul ala de 28 de euro pe luna e pus ca un fel de rata+abonament lunar si in schimb platesti mai putin la achizitionare. Succes!