| Neoq a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar Samsung galaxy s5 mini de la Orange, dar imi scrie ca este reconditionat. Poate sa imi explice cineva ce inseamna?.Cum adica reconditionat? https://www.orange.ro/......onditionat

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Neoq explică (pentru alex15ccc):

Multumesc foarte mult

| alex15ccc a răspuns (pentru Neoq):

Cu placere.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefoanele reconditionate sunt aparate functionale ale caror ambalaje au fost deschise din diverse motive. Aceste produse pot prezenta anumite probleme estetice, cum ar fi urme de atingere sau de utilizare.

Din cauza faptului ca produsele au fost reconditionate, exista posibilitatea ca pachetul comercial sa nu contina toate accesoriile originale, documentatia, cd-uri cu drivere sau parti din ambalajul original, dar accesoriile care asigura functionalitatea produsului sunt intotdeauna prezente.

O zi buna,
Orange Helper

| Neoq explică (pentru OrangeHelper):

Dar sunt riscuri sa mearga putin mai greu?