| KKTGRS a întrebat:

Vreau sa stiu daca, chiar daca am o extraoptiune valabila la Telekom si am 6 euro pe cartela,acei euro se vor consuma daca efectuez apeluri sau folosesc internetul, sau se vor consuma minutele?

Răspuns Câştigător
| Heureuse a răspuns:

Nu. Cât timp folosești oferta disponibilă până la ultimul minut nu se atinge de acei euro. Aceștia se tarifează dacă nu mai net pe cartela, minutele s-au consumat sau suni international in tari unde nu este acoperit de Telekom, adică unde nu ai acele minute internationale disponibile.

1 răspuns:
| grandebgd a răspuns:

Din cunostintele mele cei 6 eur nu au cum sa iti dispara din cont daca nu iti consumi minutele, mb de internet sau mesajele.
Dar daca vrei sa nu iti dispara acei 6 eur activeaza limita la mb de internet, adica dupa consumarea mb sa nu iti ea din cei 6 eur.