| AndrewR a întrebat:

Am un s8 si am o problema, nu se mai aude tare in timpul conversatiei, pana acum nu am avut niciun fel de problema, se auzea foarte tare.

1 răspuns:
| Iuliana_Andreea_1991 a răspuns:

Hei. Acum depinde de ce are, daca s-a ars din difuzor nu mai ai ce face. Totusi eu am patit de 2 ori sa se depuna mult praf in acele gauri mici de la difuzor, sper ca intelegi la care ma refer si abia mai auzeam cand vorbeam la telefon, cu sonorul la maxim. Incearca sa cureti acolo cu un ac inainte sa iti faci griji.