| Cristi_6252 a întrebat:

Azi cand am intrat in GTA 4 se auzeaa un sunet ciudat si zgomotos.Si cand merg cu masina se aude si mai tare. Ce pot face? Pana acum nu se auzea

5 răspunsuri:
| Kaname a răspuns:

Incearca sa micsorezi volumul din joc

| RikarDo a răspuns:

Sa dai mai incet la boxe si din setarile jocului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa te exprimi si sa comunici prin scris cu ceilalti daca vrei sa intelegem ce problema ai. Nu putem sti noi la ce "sunet tare " te referi tu. Detaliaza cumva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cand ma jucam pe gta iv simplu nici un mod se auzeau zgomote sunete e foarte ciudat si nu stiu ce sa fac si cand ma plimbam cu masina se auzea iar si iar si iar si din ce in ce mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu poate sunetele erau adevarate sau iti juca cineva feste e si asta un mod de a privi lucrurile