| anonim_4396 a întrebat:

Salutare....am un tele si i-am luat-o o husa dar husa are o celma de ichidere cu magnet...si vreau sa stiu si eu daca magnetul afecteaza cartela?

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu, nu are nicio legatura nu este un magnet normal, nu-ti va afecta cartela in niciun fel.

| Resurrection a răspuns:

Nu o afecteaza, am si eu si e ok.

| Anonimmus234 a răspuns:

Magnetul de la husa este un magnet diferit.Nu va afecta cu nimic telefonul

| EVO1594 a răspuns (pentru Anonimmus234):

Deci cartela e de vina e cam veche si cred ca cipul nu mai e bun....crd ca am sa merg sa o schimb dar sti daca platesc ceva(cartela este de la Vodafone)