| Luci_Lucian_1991 a întrebat:

Salutare amici am și eu o problema care nu reușesc sa o înțeleg am un telefon Sony Xperia m2 toate bune dar vreau sa știu de ce când conectez o tastatura wireless la telefon nu îmi mai merge internetul? Iar când scot tastatura merge aveți idee de ce?

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Tastatura Wireless foloseste conexiunea Wi-Fi. asta este clar.

Nu poti folosi Wi-Fi + Wi-Fi.
Ai doar o conexiune fara fir, ori la internet ori cu tastatura, nu poti sa le folosesti pe amandoua.

Daca ai date, poti sa le folosesti cand ai tastatura.