| AlinaalinaAlina3456 a întrebat:

Hei,TPU. Nu prea stiu cum sa explic. Ma conectez la wi-fi pe telefon, imi apare ca sunt conectata, am semnal bun dar internetul nu merge. Aveti idee de ce?

2 răspunsuri:
| Sorin121 a răspuns:

Aceeasi problema o aveam si eu, daca se conecteaza nu este din cauza telefonului inseama ca la wi-fi respectiv sunt conectate mai multe persoane si viteza scade foarte mult, incearca la alt wi-fi care sa fi doar tu daca iti merge inseamna ca totul e ok. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| AlinaalinaAlina3456 explică (pentru Sorin121):

O sa incerc, multumesc!