| Florin9823 a întrebat:

Salutare! Atunci cand ma joc pe telefon apare o dunga albastra care se plimba in partea de jos si imi taie auzul de fiecare data cand apare.Cum as putea sa o dezactivez? Am sa va las un screenshot.https://imgur.com/a/JJMhvPB

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

It i taie sunetul nu auzul ca nu e bombă sa i ti bubuie urechile, dunga aia albastra ar putea fi de la joc telefonul nu are destula memorie sa i pui jocuri o sa il distrugi in curand, dezactiveaza jocul ca sigur ai vreun virus care i ti va ataca telefonul si il va distruge pe partea de soft si atunci va trebuii sa il duci la resoftat, telefoanele nu sunt pentru jocuri sau ascultat muzica in exces,. Telefonul este destinat conceput vorbirii, suni si esti sunat nu sa pui jocuri sau sa l blochezi cu tot felul de programe inutile.