| Mozer a întrebat:

Salutare. Stie careva cand apare noul software pentru s10 plus? Am vazut pe net ca ar fi aparut pe 27 septembrie, este deja octombrie si nimic. Ma uit de 10 ori pe zi de 2 zile sa vad daca apare updateul. Cei care au poate la voi s-a descarcat ultimul software?

1 răspuns:
| MagicOneT a răspuns:

Poti sa te calmezi, Samsung a anuntat ca va primi update la Android 10, dar nu si data, pe internet se estimeaza la sfarsitul lui decembrie sau in ianuarie. Din experienta anilor trecuti cand cu ultimul update a inceput sa-mi scada eficienta la baterie, te sfatuiesc ca atunci cand apare sa nu instalezi fara sa te uiti pe internet la ce spun alti useri. Si ca idee, update-urile apar pe zone, deci si dupa ce s-ar lansa oficial in State, tot ar mai dura pana ajunge la noi.