| Petrisor96 a întrebat:

Am si eu o problema. Am abonament la Telekom si am o problema cu mesajele. Cand vreau sa trimit mesaje imi zice "trimiterea mesajului nu a reusit". Am verificat numarul la centrul de mesaje si este corect.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Am avut aceeasi problema cu un Galaxy S4 si solutia era ca trebuia sa il resetez si nu l-am resetat pana nu mi-am luat alt telefon

ca sa verifici ca SIGUR e din telefon, atunci baga cartela in alt telefon si incearca de acolo