| TheoP a întrebat:

Hey happy Ieri mi-am luat un LG T385 (nu vreau comentarii de genu' "ce telefon prost" ) si nu pot sa trimit mesaje zice "Trimiterea mesajului esuata". Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai trecut numarul centrului de mesaje. Presupun ca ai credit. Vezi in setari la mesaje.

| Luminou a răspuns:

E din cauza retelei.Asteapta un pic, e pea incarcata. Daca va continua asa, du-l la un service.

| adimancool a răspuns:

Sa-ti pui credit =]]]]

| TheoP explică (pentru adimancool):

Wow ce destept esti :o Daca nu aveam credit cum naiba mai puteam sa sun?

| adimancool a răspuns (pentru TheoP):

Calm ma am glumitlaughingincearca sati formatezi telu poate merge dupawinking