| Lemnariu_Floryn_1991 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o rugaminte la voi daca ma puteti ajuta... cum sa activez apelurile in asteptare la un Evolio Neos ( cand primesc apel daca dau sa raspund la cel care ma suna ii intra icupat si eu vb in continuare cu cel care sunt in conversatie prealabila) la fel si daca incerc sa apelez cand sunt intr-un apel nu imi permite... ms mult

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Din setari apeluri.

| Lemnariu_Floryn_1991 explică:

Din pacate mu are asa ceba, de asta am si intrebat poate este un priceput in telefoane sa imi poata spune pasi pe care trebuie sa ii urmez daca este posibil...