| KeZiki a întrebat:

Am un Samsung galaxy y GT-s5369 si eu cand incerc sa decarc un joc grn Subway surfer sau temple run 2 ii dau instalare apoi imi apare aplicatie nu este instalata.Nu la toate jocurile imi face asa da eu pe astea mi le dores cel mai mult.

11 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Descarcale din magazin play

| KeZiki explică (pentru Nicu47):

Pai Nicu sa stii ca la mine Subway Surfers sau my talking tom nu mi le da si faza e ca nu mi le instaleaza nu stiu dece.La alti copii apare acolo jocurile numai la mine nu apare eu caut my talking tom si nu mi-l da si am cautat de pe telefonul lla alt baiat si ii aparea.

| cosminica212 a răspuns (pentru KeZiki):

Ba cauta pe mobogenie ca are talking tom
eu mi l-am descarcat

| KeZiki explică (pentru cosminica212):

Da dar numil instaleaza

| cosminica212 a răspuns (pentru KeZiki):

Da stii sa-l instalezi? laughing

| KeZiki explică (pentru cosminica212):

Pur si simplu ii dai instal
dar am o intrebare trebuie actualizat pentru a arata si jocurile noi nu? caci eu am descarcat de pe mobogenie dar de pe google play nu mi-l da

| GeorgeMojoiu a răspuns:

Poate jocul nu este bine facut.

| Ionutpopescu10 a răspuns:

Acelasi model il am si eu happy, raspuns: Jocurile acelea nu sunt compatibile cu telefonul, poate pe viitor o sa fac update-uri si sa includa si acest model pe lista compatibilitatiiwinking

| KeZiki explică (pentru Ionutpopescu10):

Insfarsit poate ma ajuti tu uite eu imi actualizez google play da cand instalez versiunea noua nu mi instalea imica zice ca aplicatia nu este instalata.

| cosminica212 a răspuns:

Sa stii ca si eu am telefonul asta si daca cand dai pe jocul ala si apoi te scoate inseamna ca s-ar putea sa te ajut:
mai intai verifica cati MB(mega biti)au jocurile si daca pe telefon ai cat trebuie sa-l instalezi de pe internet. daca nu sti sa verifici scrie si am sa-ti explic

| KeZiki explică (pentru cosminica212):

Cosminica mega am destui.De exemplu am incercat azi sa descarc my talking tom si are 13 mb iar eu aveam liber 40 decii...
chiar nu stiu ce sa fac poate e din cauza andreoidului ca e versiunemai veche nu stiu.