| J0keR1797 a întrebat:

Cam care ar fi cel mai ieftin telefon Samsung pe care merge subway surfers? dati denumirea si pretul va rog.

16 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 mini, cred, pretul este de 500 RON daca nu ma insel happy

| Caine1122 a răspuns:

Samsung galaxy xcover este 700ron si este rezistent la apa big grin
funda

| Radu_Diana_1997 a răspuns:

Samsung Galaxy mini, preț 500 RON.

| Tud44or a răspuns:

Fery draga te inseli amarnic un Samsung galaxy mini 2 e 9-8 milioane il detin deci...

| yoboss97_5553 a răspuns:

Eu am s3

| HighFlyer a răspuns:

Samsung young

| alexsweet1234 a răspuns (pentru Caine1122):

Este o mare porcarie....am avut xcover are rezolutie super naspa, mi-a scapat in apa si s-a umplut de apa, si mi s-a spart touchscreenu intr-o noapte din cauza apei

| EmiiLoveYou a răspuns:

Samsung Galaxy Pocket – 439 RON
Acesta este cel mai ieftin telefon care are Android ( ca sa poata merge jocul ) luat la liber.

| J0keR1797 explică (pentru EmiiLoveYou):

Exact Samsung galaxy pocket am si nu merge mai niciun joc misto si ma enerveaza

| J0keR1797 explică (pentru Radu_Diana_1997):

Daca este 500 lei as dori sa stiu si eu de unde dar sper ca nu 2nd hand

| Frank51 a răspuns (pentru Tud44or):

Se pare ca tu te inseli amarnic, http://www.marketonline.ro/......amic-white

505 Lei :)) inseamna ca tu ai luat o mare teapa sorry;)

| Caine1122 a răspuns (pentru alexsweet1234):

Daca esti prost si nu stii cum se intretine un telefon si in plus cat ai dat pe el 300 lei normal ia-ti unu original si zi-mi apoi cum este.Eu am xcover original made in germany si merge destul de bine dar si unu pentru export e bun. Normal ca ti s-a stricat daca u ai spart pietre cu el sau stiu eu ce. tongue

| EmiiLoveYou a răspuns (pentru J0keR1797):

Ciudat, daca are Android ar fi normal sa mearga toate jocurile, poate trebuie sa il actualizezi.

| Tud44or a răspuns (pentru Frank51):

MAi fery draga daca vrei sa stii eu mi l-am luat de la Vodafone cu 480 lei cand a aparaut in 2012! eu nu is sarac ca si tine sa cumpar teluri furate!

| Frank51 a răspuns (pentru Tud44or):

Bine ca mi-ai zis ca pe site-urile astea tel. sunt furate, chiar aveam de gand sa-mi comand unul.winking mersii o sa-mi iau de la Orange
PS: prima oara uitete in oglinda, apoi vino aici si dati cu parerea

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Samsung galaxy y 400 lei nou fara abonamnt