| SoCristian18 a răspuns:

Salut, am avut ocazia sa-l testez cand era expus in Bucuresti si este foarte interesant.

| gelu1970 a răspuns:

Tehnologic vorbind e nemaipomenit.
Practic...la ora aceasta zero.
5G nici peste trei ani nu o să aibă acoperirea ce o are 4G acum.
Servicii Google nu are, deci are un inconvenient destul de serios. Fără drive, maps, duo, fotos, Youtube, etc, automat poți adăuga un MINUS serios.
E o cărămidă in sensul greutății dispozitivului.
Prețul nu e justificat de vreun avantaj.
Ca să plătești un asemenea preț pentru nimic util la data actuală eu cred că e o prostie.
Inovația e una și utilitatea ce o oferă e alta.

| SoCristian18 a răspuns:

Daca te intereseaza sa-l achizitionezi ai putea arunca o privire si peste acest articol, este foarte util https://prettytech.ro/......i-mate-xs/