| costelcost a întrebat:

Salutare tuturor.am un Nokia c2-01 si se dimineata m-am gandit sa-i fac update de soft la v11.40 cu PC Suite... dupa ce am facut update telefonul nu s-a mai deschis...stie cineva cum as putea sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Mai incearca sa-l conectezi la pcsuite sa-l rescri din nou. Daca nu merge, trebuie adus in service si rescris prin cablu de service.

http://www.servicegsm.info/service-reparatii-nokia/

2 răspunsuri:
| marktheshark a răspuns:

Daca cand vrei sa deschizi telefonul ecranu se face intai alb si dupa aia nu se mai deschide atunci este posibil ca niste virusi din pc sa se fi transferat pe telefon, alta idee nu am.

| Zoey112 a răspuns:

Pai dupa ce dai update trebuie sa il lasi putin si dupai mai incearca sa aprinzi