| SebbyHere a întrebat:

Salutare tuturor! Am un Samsung Galaxy S3 cel cu 4G. Ma gandesc sa-mi iau un nou telefon, second-hand.
Siiii...nu stiu ce sa aleg dintre: iPhone 5, LG Nexus 5, LG G2.

- iPhone 5: Daca stau si ma gandesc, se mai merita sa-ti iei iPhone 5 acum ca au aparut si 6 respectiv 6 Plus? La asta imi raspundeti voi.

- LG Nexus 5: Bateriaaa....toata lumea se vaita de baterie, pentru mine nu e problema mare ca la acest Samsung care il am acum ma tine de pe la 8 dimineata pe la 6-7 jucandu-ma pe el, poze, youtube, etc.

- LG G2: Aceeasi poveste ca la iPhone, se merita? Adica au aparut G3 si G4...ma rog. Raspundeti voi.

Daca mai stiti un telefon performat pana in pretul de 800-900 lei second-hand puteti sa-mi ziceti. Merci mult, dau funda de aia.

2 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Dar îți poți lua unul nou de banii astia ASUS Zenfone 2 ( 2 GB RAM si 1, 8 GHz ) il găsești pe PCgarage

| ChrisRoGamer a răspuns:

I-ați un LG Nexus 5