| DjSannan a întrebat:

Salutare tuturor as avea nevoie de ajutor, am un Lenovo A5000 Am descarcat din diferite locuri softul de navigatie igo primo pe care doresc sa il instalez pe telefon dar nu reusesc nici cum l-am pus si pe card si in memoria telefonului dar nu merge nici cum sa il instalez cand dau pe executabil imi scrie pe telefon asa : Nu exista un program adecvat pentru a deschide acest fisier: Niste sfaturi as dori. Din cate vad fisierul este.exe nu apk.Dar pe alt telefon am reusit acest lucru si daca e cu terminatia.exe.

1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Pe telefonul ce ai reusit sa rulezi *.exe era un Windows Phone. Pentru android ai nevoie de *.apk fara discuti.