| Manuel86 a întrebat:

Salutare. Am un telefon Lenovo A5000 cu sistemul de operare updatat la versiunea 5.0.2 dar vad ca mi se sterg din numerele de telefon din agenda...
Stie cineva de ce?
Sa fie de la sistem?

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Vezi să nu fie vreun virus. Mă îndoiesc că ar fi de la sistem.
Instalează Avast aNtivirus!

| Manuel86 explică (pentru Anonimuserr):

Am antivirus, CM Security.

| Anonimuserr a răspuns (pentru Manuel86):

E ciudat sincer. Nu am pățit așa ceva. Mă gândesc că 5.0.2 este pentru tote device-urile. Poți să dai un scan și cu Avast Antivirus
Trebuia să le sincronizezi înainte sau trecute într-un document în PC sau pe un carnețel.
Vezi dacă te ajută asta http://www.yoda.ro/......droid.html