| TheBoY a întrebat:

Samsung galaxy fame sau Samsung galaxy mini 2
de ce?

5 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2.
Este mai super si are mai multe avantaje ca celalalt.

| mgolea37 a răspuns:

Mini 2 e mai bun si arata mai bine.

| Raptorz a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand Samsung galaxy mini 2, sunt foarte multumit de el, n-are lag.

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu iti recomand galaxy mini 2 si iti spun si de ce:

- Este un telefon care costa putin si face multe lucruri
- are procesor de 800 mhz
- gps
- ecran normal (nici prea mic dar nici prea mare)
- ma deranjeaza camera care este doar de 3mp dar la pretul ala nu ai ce sa vrei mai mult.

Iti recomand sa te uiti si peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/13s0LQG

| TheBoY explică:

Da dar Samsung galaxy fame are camera mai buna si are si blitz? si dc nu ar fi mai bun decat mini 2, are lag? aplicatii care merg pe mini 2 merg si pe fame?