| gabby1999 a întrebat:

Sault! am un telefon Nokia 5800 xpressmusic si nu se vad prea bin e videoclipurile! 1 pot sa fac ceva sa sevada clar sh frumos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu leai filmat cu Nokia 5800 nu poti face nimic ca sa se vada mai bine pentru ca la 5800 camera e de 3.2 si filmeaza cam prost si nici fotografiile nu le face prea bine. Chiar daca o sa schimbi programa la telefon oricum nu schimba nimic. De unde stiu asta pentru ca si eu am Nokia 5800 xpressmusic.