| MadyCooL a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre Nokia 5800 XpressMusic si Nokia N97? Am auzit ca Nokia 5800 XpressMusic este mai bun ca si performanta, dar Nokia N97 este mai bun ca si design. Voi ce parere aveti? Dau fundita big grin

5 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Legat de performanta http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2537&idPhone2=2615 daca nu ai pretentii la camera, atunci mergi pe 5800. Ca performanta sunt aproape identice. Daca te intereseaza designe-ul atunci e alegerea ta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tu trebuie sa alegi ce vrei, performanta sau design.

| mariomario a răspuns:

Eu zic sa incerci sonyericson w995, 8. 1 megapixeli. e cel mai tare telefon

| tslivs21 a răspuns:

Hey...nokia 5800 XpressMusic nu merita...degeaba e "XpressMusic"; ca muzica se audemai tare doar cu castile.Nokia N97 e si interesant(nu numai ca design). Iti recomand NOKIA N97!

| adi_4886 a răspuns:

Nokia 5800 este mai bun si la dizain si la performanta iti spun din propria experienta ca am eu si nokian97 si5800