| Mysteryossa a întrebat:

Se merita sa dau un Samsung galaxy mini 2 pe un LG optimus hub?

7 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Sincer nu!

| CosminCConstantin a răspuns:

Nu se merita Deoarece Samsung este mult mai bun decat LG fratele meu are un Lg Optimus L7 si imediat s-a spart ecranu

| Anonymous2899 a răspuns:

Galaxy mini 2 e un smartphone foarte bun.Nu cred ca merita sa-l dai pe un Optimus Hub.LG are in plus doar diagonala mai mare la ecran cu 0, 2" si 5 megapixeli in loc de 2.

| d3men7zel a răspuns:

Eu am optat intre LG Optimus L3 si Galaxy Mini 2 avand numai 3, 15 megapixeli este un smartphone android si ma bucur de performante optime iar capacitatea de stocare este acum de 4GBwinking Cu toate ca recunosc LG OPTIMUS HUB, are bateria mai buna ca Mini 2 si camera de 5 MP sad funda, vot?big grin

| Whiteb2k a răspuns:

Chiar nu se merita eu nu as face asa ceva.

| stroedaniel13 a răspuns:

Nu, Samsung este mult mai performant decat LG

| Raptorz a răspuns:

Nu se merita...