| pitbullbulterier a întrebat:

Se poate afla cu ce numar ai vorbit la Vodafone? daca suni la ei sau iti faci cont pe site poti afla cu ce numar ai vorbit si cat timp?

4 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Se poate desigur ca ei oricum te inregistreaza fara acordul tau, dar este posibil sa te coste mult
Eu am cont my Vodafone dar parca nu sunt decat cele efectuate de tine
Oricum Vodafone din punct de vedere bill arata clar nu numai pe abonament poate ca acolo este si mai detaliat ci si pe cartela prepay fata de telekom(ex cosmote) sau Orange sau care or mai fi
Cel mai bine este sa iei legatura cu ei atat pe site cat e-mail sau la serviciul clienti *222 unde iti raspunde acel robot "Andreea" poate am putut sa iti fiu de ajutor o seara placuta iti doresc (y)

| DannyDanny27 a răspuns:

Da poti afla doar daca descarci aplicatia MyVodafone din GooglePlay,intri pe site, iti faci cont, apoi poti vedea cu cine ai vorbit si cat timp, sper ca te-am ajutat, succes!

| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva iti arata orice telefon.De ce trebuie sa iti faci cont sau sa suni la ei?

| LaLaura a răspuns:

Daca e abonament, da, poti sa afli, iti faci cont la Vodafone si acolo poti afla cu ce numar ai vorbit, cand, dar si cat.
Inregistarea e gratuita.
Daca ai cartela, nu poti.