| DanielaElleena a întrebat:

Si mai am o problema tot cu Huawei ascend y300 mi se sterge cate ceva din el si eu tot il resetez si tot mi se sterg

Răspuns Câştigător
| Mέℓℓ a răspuns:

Stiu exact cum este. nu tine neaparat de marca telefonului. Am avut si eu odata un telefon care facea la fel.Am ublat si la setari si la toate.Pana la urma, mi-am dat seama ca era supraincarcat( eu avand foarte multa muzica, spre exemplu). Am sters cateva melodii, mesaje, etc fiindca sa il resetez nu-mi mergea. Un sfat: daca tot iti va mai face astfel, copiaza cat mai repede imaginile si pune-le pe calculator, sa nu le pierzi ca mine. Apoi te mai sfatuiesc sa ti-l schimb, intereseaza-te de un telefon cu memorie mare, sau caruia i se poate pune card.
Succes!