| Mariiaaaa a întrebat:

Spuneti-mi va rog care este mai bun dintre:
-Telefon mobil LG Optimus L7, Black
-Telefon mobil Samsung S7580 Trend Plus, Black
-Telefon mobil Samsung S7390 Galaxy Fresh, Black
multumesc! daca aveti alte idei va rog sa mi le spuneti! :*

4 răspunsuri:
| Chiyran a răspuns:

Sony Ericsson Xperia x10
Samsung Galaxy Gio S5660
Samsung Galaxy S4

| Elena700 a răspuns:

Clar Samsung S7580 Trend Plus il are si matusa mea.In general Samsung este o alegere foarte buna!

| Cedry2k8 a răspuns:

L7 e o mare prostie. Ia-ti L7 II sau L9 : Eu am L7 II. L7 e foarte simplu, slab si bateria e slaba. La L7 II ai 4, 3 inch IPS display si 2500mAh la baterie(ma tine 3-4 zile)

La cele 2 telefoane Samsung ai doar 1500mAh.La L7 ai 1700mAh si la L7 II ai 2500mAh (bateria)

| bineproportionat a răspuns:

Salut ceva mai bun decat asta nu gasesti la banii astia http://bit.ly/P5Z9wG